modern-dressing-room-neatly-hung-clothes-hangers-shelves-closet

Podestýlka pro kočky je řešením proti vlhkosti ve skříni nebo autě

Pokud bojujete s problémem zapáchajícího oblečení a vlhkosti a nepomáhá ani váš oblíbený osvěžovač, přinášíme vám jednoduché řešení. Nemusíte utrácet peníze za drahá řešení. Velmi úspěšně si můžete vyrobit domácí absorbér vlhkosti jen pomocí podestýlky pro kočky.

Vlhkost ve skříni

Šatní skříň je místem, kde nejčastěji ukládáme všechny kusy oblečení. Aby oblečení vydrželo co nejdéle svěží, je dobré poskytnout mu správné podmínky. Velké množství prostoru a pečlivé rozdělení ovlivní jeho kvalitu. Největším nepřítelem oblečení je vlhkost, kvůli které získává nepříjemný zápach a stává se náchylnějším k poškození.

Mohlo by vás zajímat:  Vneste domů konečně pořádek. Chytré uspořádání věcí rázem vytvoří čistou domácnost

Je to způsobeno vlhkým prostředím, které podporuje vývoj hub, plísní a bakterií. Nejenže mají negativní vliv na stav věcí ukrytých ve skříni, ale navíc jsou mimořádně nebezpečné pro zdraví. Abychom tento problém vyřešili, nemusíme investovat do drahých absorbérů vlhkosti. Jsme-li šťastní majitelé koček, na záchranu přijde speciální podestýlka pro kočky, kterou dáváme do kočičího záchodku.

Zdroj obrázku: Freepik

Tlumič vlhkosti

Podestýlka pro kočky dokonale absorbuje vlhkost a všechny nepříjemné pachy. Jediné, co musíte udělat, je nasypat podestýlku do nepoužívané ponožky nebo jiné kapsy a vložit do skříně. Je dobré ujistit se, že jste správně zabezpečili tento odvlhčovač, jinak si ve skříni můžete udělat velký nepořádek. Takto připravený absorbér splní svůj úkol, zabrání hromadění vlhkosti a ochrání tkaniny před zničením. Chcete-li prodloužit účinnost, nezapomeňte obsah vyměňovat každých pár dní.

Mohlo by vás zajímat:  Křídlový květ se hodí do každého domova. Díky domácímu hnojivu bude krásný po celý rok

Trik s podestýlkou ​​často používají také řidiči. Takto připravený absorbér vlhkosti často skrývají pod sedadlem, v kufru nebo jej nechávají v noci na palubní desce. Podestýlka v ponožce se snadno uskladňuje a díky propustné látce bude mít neustálý kontakt se vzduchem, což jí umožní automaticky absorbovat vlhkost a zabránit zapařování oken.

Zdroj: https://thediyfix.com/how-do-i-stop-damp-in-my-wardrobe/
Přidat na Seznam.cz