Pod rohožkou najde náhradní klíč každý. Existují mnohem lepší místa, kam ho schovat

Pod rohožkou najde náhradní klíč každý. Existují mnohem lepší místa, kam ho schovat

Chcete někde nechat náhradní klíče, ale nechcete je ukládat pod rohožku, která už je natolik „profláknutým“ místem, že je jasné, že je zloději najdou? Pokud přemýšlíte nad tím, kam klíč schovat, můžeme vám poradit několik skrýší, které nejsou tolik známé. Díky tomu budete mít klíč v bezpečí v případě potřeby. Existuje několik pravidel, která je vhodné dodržovat, aby se klíč nedostal do špatných rukou.

Klíče mějte na očích, ale nenápadně

Pokud chcete klíče uschovat, ale zároveň pokaždé zkontrolovat, jestli jsou na místě, bude potřeba je schovat tak, abyste je měli na očích a místo zároveň působilo nenápadně. Jestli budete klíč vytahovat častěji, vyplatí se najít místo, které je snadno dostupné. Pokud ho budete mít schovaný a používat ho pouze jednou za čas, dejte si pozor na to, aby vás u úkrytu nikdo neviděl. Na jaká místa tak můžete klíče uschovat?

Mohlo by vás zajímat:  Zimní procházky mohou být pro pejsky utrpení. Ochraňte svého mazlíčka před mrazem a štiplavou solí

Velmi chytrým způsobem, jak schovat klíče od domu, je ukrýt je pod psí boudu. Jestli máte psa, máte napůl vyhráno. Psi většinou patří mezi obránce domu, takže klíče budou opravdu dobře schované. Správný řešením je položení klíčů pod boudu. Většina zlodějů a jiných vetřelců se bude boudě vyhýbat, a to bez ohledu na to, jestli je pes malý, nebo velký.

Zdroj obrázku: Freepik

V některých případech je dobré mít klíč u vchodu

Pokud psa nevlastníte, ale potřebujete klíč schovat, můžete si pomoci falešným kamenem. Je to chytrý trik, na první pohled totiž nebude jasné, že se jedná o umělý kámen. Upoutá pozornost, pokud bude na neobvyklém místě, například v květináči. Pokud kolem něj ještě položíte jiné, opravdové kameny, bude vypadat, jako kdyby tam patřil.

Mohlo by vás zajímat:  Odvar z libečku posílí zdraví celého těla. Někteří by se mu přesto měli raději vyhnout

Před uložením klíče do falešného kamene se ujistěte, že vás nikdo nevidí. Možná pak najdete i další způsoby, jak klíče schovat, aniž byste u toho byli nachytáni. Pokud máte kreativitu v krvi, můžete si sami vyrobit nenápadnou skrýš a vyzkoušet ji.

Zdroj: https://www.adt.com/resources/hiding-spare-keys
Přidat na Seznam.cz