Obyčejné zvonky jsou minulostí. Proč raději využít moderní intercom?

Obyčejné zvonky jsou minulostí. Proč raději využít moderní intercom?

Jsou různé možnosti, jak někoho upozornit, že stojíte před jeho domem. Můžete házet kamínky do okna, zavolat telefonem, zaklepat na dveře, zazvonit na zvonek. Nebo svým prstem stisknete tlačítko na moderním intercomu. Právě ten se stává velmi populárním řešením v mnoha firmách, ale i domech. Proč?

Dá se říci, že obyčejným zvonkům odzvonilo. Důvodů, proč je nahradil moderní intercom, je celá řada. Na několik hlavních se podíváme. Ty jsou argumentem, proč dané řešení využít i ve vašem domě. A´t už rodinném, nebo klidně v paneláku.

Mohlo by vás zajímat:  Terasa si na podzim zaslouží důkladný úklid a péči

Přenos obrazu

Klasický zvonek je to nejjednodušší řešení, které existuje. Člověk venku u dveří stiskne tlačítko a čeká, až se mu obyvatel ozve. Moderní intercom kromě přenosu zvuku může nabídnout i přenos obrazu. Takový domovní zvonek do paneláku může pomoci zabránit tomu, aby se do objektu pod jakoukoliv záminkou dostal někdo cizí. Obyvatel domu jednoduše vidí, kdo na něj zvoní a zda ho může, nebo nemůže do objektu pustit.

Snadný přístup

Doba nošení klíčů může být s moderním interkomem minulostí. Ten totiž může fungovat i jako moderní přístupový systém. Potom stačí přiložit pouze přístupovou kartu a dveře se odemknou. V tu chvíli není třeba hledat klíče na dně tašky, a přesto si lze odemknout. Přístup přes karty ale nemusí být jediná možnost, jak se dostat do domu. Použít lze třeba i navolené přístupové kódy.

Mohlo by vás zajímat:  Projekt NA VACKOVĚ nabízí moderní metropolitní byty!

 Možnost vrátného

V případě firem, nebo větších rezidenčních objektů mohou současné intercomy nabídnout i možnost přepínání na vzdáleného vrátného. A to nejenom třeba na strážní pracovníky, ale klidně i na kohokoliv jiného, ať se nachází kdekoliv. V případě návštěvníků tak může právě tato osoba pomoci s přístupem i správným navedením daného člověka tam, kam potřebuje jít.

Moderně a individuálně

Současné intercomy mohou být i designově velice povedeným řešením, díky přizpůsobeným pouzdrům, které odpovídají stylu samotného objektu a skvěle do něho zapadnou. Displejové varianty lze navíc nastavit tak, aby na své obrazovce zobrazovaly v podstatě jakékoliv důležité, ale klidně i reklamní, nebo navigační informace.

Přidat na Seznam.cz