Preludio 2782 0207 Mensi 1024x575

Nový showroom Natuzzi Italia

Slavnostním otevřením showroomu v březnu 2019 vstoupila společnost Natuzzi Italia do nové etapy prodeje luxusního nábytku na českém trhu. Promyšlená koncepce velkorysých prosto v Karlíně na Rohanském nábřeží 25 v Praze dýchá pravým italským espritem. Lokalita je přístupná z metra, tramvají i autem. 

Hlavním atributem celoživotní tvorby zakladatele Natuzzi Italia, pana Pasquale Natuzziho, je koncepčnost. V jeho práci se promítá myšlenka: „Domov je nejdůležitější místo k životu“. Tomuto mottu přizpůsobuje i nabídku, tzn. že nabízí nejen špičkové sedací soupravy, které se proslavily po celém světě, ale i množství doplňků, jež dotvářejí interiér. Pro pocit opravdové domácí pohody patří noční stolek u postele, stylová lampa, kusový koberec či fotorámeček s fotkou vašich blízkých. Tyto zdánlivé maličkosti dodají bytu autentičnost. A v tom je pan Pasquale Natuzzi mistr. Obrazem této filozofie je nově otevřený showroom. Vše je zde uspořádáno tak, abyste se hned po vstupu cítili jako doma. 

Mohlo by vás zajímat:  Dokonale čistá pohovka je nejkrásnějším doplňkem každého domova. Starat se o její vzhled není těžké

Jednotlivé tématicky komponované celky dotvářejí prosvětlené fotostěny s motivy regionu Puglia, jež vás doslova vtáhnou do přímořské atmosféry vkusu a elegance.  

V první části se ocitnete v interiéru, který je v moderním rustikálním duchu. Tento styl představuje pohovka Opera. Sedací souprava má náplň z peří a je potažená silnou přírodní kůží Cassidy, jež na omak působí sametově hebce. Je určená pro zákazníky milující klasiku, kvalitní materiály a zároveň pohodlí. Najde si jistě spřízněné duše i u zastánců country stylu. Kresba její ušlechtilé kůže ze speciálních evropských chovů bude časem patinovat, takže se s ní budete sžívat jako s věrným přítelem. 

Mohlo by vás zajímat:  Jak si snadno zajistit montáž nábytku a opravy ve své domácnosti?

Druhá část má moderně relaxační charakter, dosažený čistými liniemi a nožkami, jež vytvářejí vzdušnost až pocit, že pohovka levituje v prostoru. Představitelkou tohoto směru je zde kombinace dvojsedu a dvojsedu s otevřeným  rohem pohovky Kendo. Díky možnosti dvojsedu s jednou stranou bez područky lze vytvořit nečekaně elegantní a otevřený interiér. Kendo vypadá skvěle ve spojení kůže se sametem, jenž je momentálně v popředí zájmu. 

V postelovém studiu  vévodí Venere. Tato postel je jedinečná tím, že ji jako první model od Natuzzi Italia můžete mít kromě obvyklých 160 cm a 180 cm, určených pro dva, i ve 120 cm šíři. To představuje opravdové pohodlí pro komfortní single odpočívání a spaní. Je dokonalou představitelkou současného life style, jehož znaky jsou vysoké čelo, vyšší ležení a celkový potah. Doplňují ji noční stolky s nožkami z černého chromu a vysoce lesklým korpusem. Pokud zvolíte jako potahový materiál světlou kůži, získáte opravdový klenot do své ložnice. 

Mohlo by vás zajímat:  Olivový olej, přírodní zázrak nejen do jídla. Postará se o nábytek i naši krásu

Nedílnou součástí celé prodejní expozice je již zmíněné množství doplňků jako jsou nádherné lampy, mramorové stolky a taburety. Zaujme i jídelní stůl se židlemi ze dřeva wenge v kombinaci s kůží nebo současným hitem, materiálem Manopesca.  

Je jen na vás, zda se při zařizování svého domova necháte inspirovat  showroomech Natuzzi Italia nebo zvolíte jiné potahové materiály a kombinace. Se vším vám na místě ochotně pomohou odborníci.

Přidat na Seznam.cz