Bydlenisnu.cz Letmeinn Cz Nahledovy

Nájemní bydlení generuje zisky

Investice do nemovitosti se vždy vyplatí! Stará dobrá poučka z prvního ročníku vysokoškolského studia ekonomie nenechá nikoho na pochybách, že pořízení bytu do osobního vlastnictví je zárukou nejen dobře uložených financí, ale i předpokladem k tomu, že dojde k jejich dalšímu zhodnocení a „okocení“ ve prospěch majitele. Inflaci navzdory.

Bez práce nejsou koláče

Pronájmy bytů jsou velmi žádané. Bytová jednotka určená „na kšeft“, majíce se dlouhodobě uplatnit v tržním prostředí, ale musí ctít určitá pravidla. Nejdůležitějšími jsou profesionální prezentace a odborná správa. Nástroj výdělku je třeba hýčkat a dobře se o něho postarat. Úklid, drobnou údržbu nevyjímaje, lze zajistit ve vlastní režii nebo na pomoc povolat profesionály.

Mohlo by vás zajímat:  Jak postupovat při výběru realitního makléře

Správa bytu v Praze patří mezi služby, které majitelé nemovitostí praktikují formou outsourcingu. Jednoduše řečeno, vyplatí se jim. Kvalitní agentura mívá veškeré předpoklady k tomu, aby obsáhla běžné technické úkony, stejně jako komunikaci s nájemníky, provoz systému krátkodobého hostování i optimalizaci cen. Upgradovat částky k úhradě na základě aktuální poptávky je obchodním kouzlem, jenž si obratně střeží.

Kolik to stojí?

Cena za správu krátkodobého pronájmu je šitá na míru požadavkům majitele. Je libo setřást ze sebe plnění nudných povinností ubytovatele? V dnešní době zcela reálný požadavek.  Komunikaci s klienty, zajištění úklidu, nastavení nabídky na inzertních portálech, monitoring rezervací, osobní předávání klíčů, recepční služby a hlavně údržbu zajistí vyškolený personál externě za zlomek ceny, kterou by musel vynaložit samotný majitel, fungující ve vlastní režii. Funkčnost „facility“ garantují miliony byznysmenů skrze účetní závěrky. Správa nemovitostí patří mezi daňově uznatelné náklady.

Mohlo by vás zajímat:  Projekt NA VACKOVĚ nabízí moderní metropolitní byty!

Tvrdá data alias statistiky

TOP ve správě krátkodobých pronájmů v Praze, společnost Let Me Inn, operuje s čísly: 19 500 spokojených hostů, více než 120 spravovaných apartmánů, vygenerovaných 7,9 miliónů zisku pro majitele nemovitostí a hlavně  3000+ PĚTI HVĚZDIČKOVÝCH HODNOCENÍ *****

Přidat na Seznam.cz