Kvalitex Vyprodej Bydlenisnu.cz

Jaro v ložnici? Vsaďte na nové povlečení!

Sotva jste si odpočli po vánočním shonu, už je pomalu čas na jarní úklid. Děsí vás ta spousta prádla, které musíte vyprat? Okna, která je potřeba umýt, vytřít prach, uklidit zimní oblečení? Povléci postele, vyvětrat peřiny. A odpočinek v nedohlednu. Co kdybyste si to letos ulehčili a zároveň udělali dobrý skutek? Staré povlečení věnujte na charitu a kupte si nějaké pěkné nové kousky, které vám budou dělat radost vzezřením i jednoduchou údržbou. Přesvědčit by vás mohly i jarní slevy, díky kterým si můžete nové povlečení dopřát bez výčitek svědomí z úbytku na vašem účtu.

Mohlo by vás zajímat:  Mnoho domácností nezvládá udržet v zimě správné klima, zapomínají na nejjednodušší řešení

Jak vybrat to pravé?

Baví vás následovat módní trendy, nebo jste spíš konzervativní? Chcete v ložnici udržet romantickou atmosféru nebo si dopřát pocit luxusu? Stačí si vybrat správný vzor. Trendy velí držet se teplých barev, které vyvolávají pocit harmonie, tepla domova a láskyplných mezilidských vztahů.  V kurzu jsou ještě stále velké nápadné ornamenty, které na ložním povlečení dobře vyniknou. Pokud to ale není váš šálek kávy, nezoufejte. Klasickým vzorům neodzvonilo, proužky a jemný květinový potisk jsou stálice trhu bez ohledu na letošní módní výstřelky.

Mohlo by vás zajímat:  Lesk dřevěnému nábytku dodá čaj nebo olivový olej

Není bavlna jako bavlna

Možná vás překvapí, že pod názvem flanel, krep a bavlněný satén se vlastně skrývá jeden jediný materiál, a to 100% bavlna. Liší se jen povrchovou úpravou. Nejlepší je vybrat si tu, která je vaší pokožce i oku nejpříjemnější. Flanelové povlečení už na první dotek vzbuzuje pocit tepla a chuť se zachumlat. Při pohledu na bavlněný satén se vám nejspíš jako první vybaví luxus, elegance a nadčasovost. A kdo má rád jednoduchost, neudělá chybu, když sáhne po klasickém bavlněném povlečení.

Mohlo by vás zajímat:  Šetřete peněženku i životní prostředí, většinu drahých prostředků nahradí domácí pomocníci

Více inspirace najdete třeba na e-shopu Kvalitex.cz. Krom nízkých cen vás může těšit i to, že všechny produkty jsou vyráběné v Česku. Dopřejte si klidný spánek s příjemným pocitem z dobrého nákupu!

 

Přidat na Seznam.cz