Man Wakes Up Bed Looks Phone Turns Off Alarm Looks Time Surf Internet Reads Messages Checks Social Networks

Na noc si dává mobil do nádoby, ze které běžně pije. Jeho důvody jsou překvapivé, ale logické

Mobilní telefon používá každý z nás. Někteří pouze k volání a psaní SMS zpráv, jiní k dalším věcem. Může to být video telefonování, focení, posílání obrázků, stejně jako to mohou být i základní kancelářské činnosti. I obyčejný telefon toho ale umí mnohem více. Dokáže nahradit také klasický budík. Stačí si nastavit čas a přístroj položit k posteli. Dokonce si lze nastavit i několik různých časů, stejně jako melodií, nebo i to, za jak dlouho se má alarm v případě potřeby opakovat.

Mohlo by vás zajímat:  Domácí sauna nabídne tu nejlepší relaxaci v pohodlí domova a zklidní tělo i mysl

Je hlasitost dostatečná?

Co moderní mobilní telefony samozřejmě také umí, to je možnost nastavení hlasitosti. Tak, aby byl alarm opravdu slyšet. Pro běžného člověka je toto nastavení zcela dostačující. Nutno ale dodat, že jsou i lidé, kteří mají opravdu velmi tvrdý spánek. A těm ani nejvyšší režim hlasitosti vyhovovat nemusí. V takovém případě logicky začnou hledat vhodná řešení, jak zajistit to, aby je budík vzbudil. Pozdní příchod do práce, nebo kamkoliv jinam, totiž není vždy optimální.

Mohlo by vás zajímat:  Eukalyptus ve sprše napomůže relaxaci a pomůže bojovat s rýmou

Pomůže známá nádoba

Mnozí lidé zkouší různé možnosti, jak zajistit, aby je alarm v mobilu opravdu vzbudil. Často pomůže i správná melodie, nebo nastavení opakovaného zvonění. Když jde ale výhradně o to, aby byla hlasitost co nejvyšší, pomůže to nejjednodušší. Známá nádoba, ze které pijeme. O co jde? O obyčejnou sklenici. Měla by být dostatečně velká, aby se do ní moderní telefon vešel. Samozřejmě by měla být i prázdná, aby nedošlo k poškození mobilu.

Zdroj obrázku: Freepik

Hlasitost se zvýší

Metoda vložení mobilního telefonu do sklenice je osvědčeným postupem, jak mít hlasitost zvonění vyšší, než když bude telefon klasicky položen na stole. To by mohlo bez potíží vzbudit i toho největšího spáče. Navíc sklenice není nutné využívat jenom ráno, při probuzení. Metoda přijde vhod také na jakékoliv oslavě, kdy se pouští hudba z mobilního telefonu a je třeba, aby byla opravdu dostatečně hlasitá.

Zdroj: Life Hacks
Přidat na Seznam.cz