Modern Vintage Interior Living Room Blueprint Home Decor Concept Green Couch With Marble Table Blue Wall Hardwood Flooring 3d Render

Modrá je dobrá. A do domova zaručeně vnese nový vítr a útulnou atmosféru

Máte po období karantén už okoukaný celý interiér vašeho domova? Nesmutněte, změna je přece tak snadná. Zkuste například zvolit do interiéru nádech modrých tónů a váš byt či dům se rázem změní k nepoznání. Tato barva není v interiéru tolik častá, avšak není důvod, proč ji nepoužít.

Přejete si udělat pár změn ve vašem domově a postarat se tak o nový a krásný interiér? Nepouštějte se zbytečně do rozsáhlé a drahé rekonstrukce. Ke změně prostředí může dojít i v případě, kdy změníte jen pár detailů či drobností. Využijte k tomu modrou barvu, ta dodá vašemu interiéru patřičný styl.

Mohlo by vás zajímat:  Polité papíry nebo rovnou celá kniha nemusí být až taková katastrofa. Vše snadno zachráníte
Zdroj obrázku: Freepik

Modrá barva je symbolem klidu

Potřebujete do domova dostat klid, pohodu a pocit útulna? Na první pohled studená modrá barva vám může připadat jako nejméně vhodným odstínem. Opak je ale pravdou. S modrou barvou převažující v interiéru se budete cítit dobře a pohodově už od rána. Při snídani se dobře napojíte ke své harmonii.

Základním prvkem v obývacím pokoji je jistě sedací souprava. Tu si můžete pořídit novou nebo ji jen doplnit o zajímavé prvky. Pořiďte si krásné a hebké deky v modrých odstínech, mohou na sobě mít i různé, zajímavé vzory. Tyto deky můžete rozprostřít po celé pohovce, abyste pokryli co největší část plochy, nebo je jen hezky složit na kraj sedačky. Dobře vám ke změně interiéru poslouží také modré dekorační polštáře.

Mohlo by vás zajímat:  Navraťte oděvům ztracené barvy. Všechny odstíny budou znovu zářit jako nové
Zdroj obrázku: Freepik

Důležité detaily v ložnici

Jestliže se zaměříte na ložnici, je nutné si uvědomit, že tato místnost je vaší oázou pravého klidu a klidného spánku. Neměl by vám v ložnici chybět stylový noční stolek spolu s lampou, která vytváří příjemné, tlumené světlo. Modrou barvu můžete opět zvolit pro povlečení, polštáře nebo deky, skvělým doplňkem bude i modrá květina v rohu místnosti nebo malý koberec před postelí.

Zdroj: https://www.housebeautiful.com/room-decorating/colors/g2162/best-blue-paint-colors/
Přidat na Seznam.cz