Klíče nebo módní doplňky lze doma uložit prakticky, a přitom kreativně. Fantazii se meze nekladou

Klíče nebo módní doplňky lze doma uložit prakticky, a přitom kreativně. Fantazii se meze nekladou

Přemýšlíte nad tím, jak nejlépe uložit v bytě módní doplňky a třeba i klíče od bytu a jiných místností? Pokud jste alespoň trochu zruční a trpěliví, můžete si snadno vyrobit praktické organizéry na tyto věci. Anebo vsaďte na kupované produkty, které vše rychle vyřeší.

Zdroj obrázku: Freepik

Několik praktických tipů na uložení doplňků a klíčů v domácnosti

Inspirujte se kreativními nápady:

  • Dřevěný věšák na klíče: máte po ruce kousek plochého dřeva a několik hřebíků s kladívkem? Pak se můžete pustit do tvoření velmi originálního věšáku na klíče. Místo hřebíků lze použít i barevné či klasické skoby, na kterých klíče budou lépe držet. Pěkně bude vypadat například i kus silnější větve, kterou zavěsíte do předsíně.
  • Plátěné organizéry na dveře: jste zruční při šití na stroji? Potom máte otevřené možnosti! Ušijte tedy praktický organizér na dveře. Do něj lze umístit třeba deštníky.
  • Věšák na sluneční brýle: nevíte, kam se slunečními brýlemi? Vyrobte si praktický věšák! Potřebujete k tomu pouze širší stuhu, tavnou pistoli a dřevěné ramínko na šaty, které už nepotřebujete. Stuhu přilepte na ramínko tak, abyste překryli celou jeho plochu. Na vrchu u háčku lze udělat mašli. Pak už jen pacičkami zavěsíte brýle a je to.
Mohlo by vás zajímat:  Nepříjemné pachy v lednici zmizí díky správnému skladování i lapačům pachů
Zdroj obrázku: Freepik

Další nápady, jak vytvořit úložné prostory na módní doplňky anebo klíče

Abyste měli deštníky a jiné doplňky pečlivě uspořádané ve skříni, můžete na police vyskládat obyčejné kartonové krabice a krabičky. Tak vše dokonale zorganizujete. Chcete mít v předsíni skutečně originální botník, do kterého se vejde mnoho párů obuvi? Potom vsaďte na ten z obyčejné dřevěné palety. Jestli jste alespoň trochu kutilský typ, jeho výrobu zvládnete levou zadní. Případně můžete o pomoc požádat zkušenějšího známého či kamaráda. Sami se můžete inspirovat jakýmkoliv instruktážním videem na internetu. Možná natrefíte i na jiné tipy, které vám rozšíří obzory ohledně úložných prostorů v bytě.

Zdroj: https://styleandshenanigans.com/how-to-store-accessories/
Přidat na Seznam.cz