Room 234641 1920

Jak v domácnosti rozmístit zrcadla podle Feng Shui

Zrcadla rozmístěná v souladu s Feng Shui mohou v interiéru vytvářet zázraky. Podpoří klidnou energii a navíc prostor bude větší a jasnější. Prohlédněte si nejlepší umístění zrcadel podle starodávného učení Feng Shui ve vaší jídelně, vstupní místnosti a v obývacím pokoji, které vám zajistí a pomůže pochopit to dokonalé kouzlo s Feng Shui energií.

Zrcadlo v předsíni

Nejen, že zrcadlo ve vstupní místnosti podle Feng Shui vnese pozitivní energii, ale také přináší vizuálně více světla v malém prostoru, před odchodem do práce můžete zkontrolovat svůj krásný zevnějšek, a také přidáte šmrnc po dekorační stránce. Ovšem, v této malé místnosti existuje místo, kam byste zrcadlo neměli umístit. Tím místem je prostor přímo naproti dveřím. Zrcadlo umístěte buď na levou či pravou stranu od dveří.

Mohlo by vás zajímat:  Malou ložnici lze snadno zvětšit optickými triky. Dostatek světla a chytré uspořádání dokážou divy

Zrcadlo v obývacím pokoji

Sedací souprava, ale i krásné a bohaté zrcadlo může být středobodem obývacího pokoje. Také můžete umístit na jednu větší zeď více malých zrcadel – ideální pro individualistický eklektický styl. Abyste zrcadla či zrcadlo umístili správně, dbejte na to, aby opět nebyly umístěné naproti dveřím a byly dostatečně vysoko. Zrcadla by v této místnosti neměla sloužit pro úpravu zevnějšku, ale pro odraz světla.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Zrcadlo v jídelně

Zrcadlo v jídelně by chybět nemělo. Je vynikající podporou energie a společně se žlutě vymalovanými zdmi zajistí dostatek dobré nálady a veselosti. Zde opět platí, aby zrcadlo nebylo naproti dveřím. Naopak, aby odráželo jídelní stůl, ale zároveň pozor na to, abyste v zrcadle neviděli pouze kus své hlavy. Zjednodušeně řečeno, jak byste měli zrcadla umístit v jakékoliv místnosti:

  • Aby zrcadlo odráželo inspirující či krásný výhled.
  • Vždy tak, aby nebylo naproti dveřím.
  • Použijte nejlépe oválná zrcadla, nežli s hranami.
Mohlo by vás zajímat:  Z přírodních materiálů si můžeme vytvořit osobité podzimní dekorace

Věděli jste, že když v sobě cítíte vztek či stres, je dobré se postavit k zrcadlu a chvíli na sebe koukat? Po malé chvíli uvidíte, že se vám nálada zlepší či se uklidníte. Snažte se veškerá zrcadla držet ve stále čistém stavu.

Přidat na Seznam.cz