Jak v domácnosti rozmístit zrcadla podle Feng Shui

Zrcadla rozmístěná v souladu s Feng Shui mohou v interiéru vytvářet zázraky. Podpoří klidnou energii a navíc prostor bude větší a jasnější. Prohlédněte si nejlepší umístění zrcadel podle starodávného učení Feng Shui ve vaší jídelně, vstupní místnosti a v obývacím pokoji, které vám zajistí a pomůže pochopit to dokonalé kouzlo s Feng Shui energií.

Zrcadlo v předsíni

Nejen, že zrcadlo ve vstupní místnosti podle Feng Shui vnese pozitivní energii, ale také přináší vizuálně více světla v malém prostoru, před odchodem do práce můžete zkontrolovat svůj krásný zevnějšek, a také přidáte šmrnc po dekorační stránce. Ovšem, v této malé místnosti existuje místo, kam byste zrcadlo neměli umístit. Tím místem je prostor přímo naproti dveřím. Zrcadlo umístěte buď na levou či pravou stranu od dveří.

Zrcadlo v obývacím pokoji

Sedací souprava, ale i krásné a bohaté zrcadlo může být středobodem obývacího pokoje. Také můžete umístit na jednu větší zeď více malých zrcadel – ideální pro individualistický eklektický styl. Abyste zrcadla či zrcadlo umístili správně, dbejte na to, aby opět nebyly umístěné naproti dveřím a byly dostatečně vysoko. Zrcadla by v této místnosti neměla sloužit pro úpravu zevnějšku, ale pro odraz světla.

Mohlo by vás zajímat:  Suchý vzduch i nadměrná vlhkost škodí zdraví, najít optimální rovnováhu není nijak snadné
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Zrcadlo v jídelně

Zrcadlo v jídelně by chybět nemělo. Je vynikající podporou energie a společně se žlutě vymalovanými zdmi zajistí dostatek dobré nálady a veselosti. Zde opět platí, aby zrcadlo nebylo naproti dveřím. Naopak, aby odráželo jídelní stůl, ale zároveň pozor na to, abyste v zrcadle neviděli pouze kus své hlavy. Zjednodušeně řečeno, jak byste měli zrcadla umístit v jakékoliv místnosti:

  • Aby zrcadlo odráželo inspirující či krásný výhled.
  • Vždy tak, aby nebylo naproti dveřím.
  • Použijte nejlépe oválná zrcadla, nežli s hranami.

Věděli jste, že když v sobě cítíte vztek či stres, je dobré se postavit k zrcadlu a chvíli na sebe koukat? Po malé chvíli uvidíte, že se vám nálada zlepší či se uklidníte. Snažte se veškerá zrcadla držet ve stále čistém stavu.

Přidat na Seznam.cz