Bydlenisnu.cz Vilapark Uvodni

Bydlení snů na Praze 5? Vilapark Klamovka vás přiměje v metropoli setrvat

Představy o tom, jak vypadá bydlení snů, se u jednotlivých lidí výrazně liší. Někteří touží po útulné bytové jednotce v centru většího města, další dávají přednost bezprostřední blízkosti přírody a klidu. Ale jen čas od času se na realitním trhu objeví neodolatelná nabídka, která osloví téměř každého. Osobitý rezidenční projekt Vilapark Klamovka do této skupiny patří. Proč by vás měl zajímat, a to i přesto, že o životě v hlavním městě neuvažujete, případně si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na úprk směrem na venkov?

Mohlo by vás zajímat:  Optimální vlhkost v bytě zamezí plísním i možným nemocem. Odborníci doporučují ideální hodnotu

Lokalita, kterou si zamilujete

Praha má spoustu tváří – a zatímco bytovou jednotku v krajním případě rekonstruujete od podlahy až po strop, s okolím bydliště toho moc nenaděláte. Bydlení na Praze 5 ve Vilaparku Klamovka naštěstí nepotřebuje doladit uvnitř, a už vůbec ne zvenčí. Lokalitě hraje do karet velmi dobrá dostupnost do centra a ke všem důležitým bodům. A protože se hned za domem nachází bývalý vyhlášený zámecký park, o zeleň zde skutečně není nouze.

Na své si tak přijdou rodiny s dětmi, milovníci nakupování a kultury i lidé, kteří rádi tráví čas relaxací mezi stromy – anebo naopak sportovními aktivitami.

Mohlo by vás zajímat:  Zářivě čisté rámy budou ozdobou oken, pozor ale na určité chyby při jejich mytí

Výhled na město, nebo do zahrady?

Vilapark Klamovka servíruje zájemcům o bydlení v nových moderních bytech ve vysokém standardu hned 117 jednotek a 140 garážových stání. Budoucí rezidenti dostanou na výběr ze dvou unikátních provedení, která se liší architekturou i orientací. Čtyři sekce prvního domu na severní hraně pozemku nabízí individuální městské byty s impozantním výhledem na město – a z druhé strany do veřejného parku. Druhý komplex byl umístěn na jižní stranu areálu do klidné zahrady.

Mohlo by vás zajímat:  Rekonstrukce svépomocí je velkou výzvou. Objevit se může řada problémů

Další informace o projektu včetně postupu výstavby a možnostech financování najdete na stránkách vilaparkklamovka.cz.

Zdroj: https://vilaparkklamovka.cz/o-projektu/
Přidat na Seznam.cz