Bydlenisnu.cz Byty U Parku Uvodni

Byty u parku v Praze nabízí dokonalé rodinné bydlení

Pořídit si byt v novostavbě v Praze je sen, který se může ještě v letošním roce splnit. Nereálné? Rozhodně ne! V nabídce je totiž ještě několik jednotek v rámci rezidenčního projektu Byty u parku na pražském Žižkově, za kterým stojí stavební společnost Metrostav Development. Dokončená stavba čeká jen na poslední majitele, kteří si mohou vybrat ze zbývajících jednotek svůj vytoužený domov. Proč si vybrat byt právě v této lokalitě?

Za pár minut na metru

Zamknout vstupní dveře a být za pár minut na jakékoli lince metra? Byty u parku mají velmi strategickou polohu v oblasti horního Žižkova, který má vynikající spojení na všechny linky metra. Autobusová i tramvajová zastávka se nachází jen pár kroků od domu. To není ale vše, lokalita je perfektně dostupná také autem, proto se jistě bude hodit podzemní garážové stání, které se může k bytu rovněž zakoupit a cena se odvíjí od jeho velikosti.

Mohlo by vás zajímat:  Každý den ho máme v ruce, přitom zapomínáme na jednu důležitou věc

Infrastruktura a služby

Třetí pražská část prošla v minulých letech mohutným rozvojem infrastruktury a navazující výstavbou, což jistě potěší všechny nové obyvatele Bytů u parku, protože v okolí je veškerá občanská a sociální vybavenost. Nechybí školy, školky, zdravotnická zařízení, pošta, banka nebo obchody k běžným nákupům. Žižkov je zaslíbený též volnočasovým aktivitám, protože bytovky navazují na sousední park Židovské pece nabízející sportovní vyžití pro jednotlivce i možnost zahrát si kolektivní sporty s partou přátel.

bydlenisnu.cz_byty_u_parku_01

Čas na sebe

Proč koupit byt právě v rámci tohoto rezidenčního projektu? Jedná se o výtečnou investici v perfektní lokalitě s veškerou dostupností. Byty na Praze 3 jsou prostorné a včetně lodžie, k tomu nechybí sklepní kóje nebo komora na uskladnění sportovního vybavení. Právě možnost vyrazit po práci za sportem nebo kulturou je obrovská výhoda, o které si mohou dojíždějící do satelitů za Prahou nechat jen zdát. A že Žižkov žije? Každý večer! Je totiž kulturním a společenským centrem celé metropole.

Zdroj: https://bytyuparku.navackove.cz/o-projektu/
Přidat na Seznam.cz