Nahledovy

Bojíte se špatného počasí při pořádání zahradní oslavy?

Čeká vás v následujících víkendech oslava významného životního jubilea, kterou chcete pořádat venku na své zahradě nebo na vlastním pozemku pod otevřeným nebem? V případě venkovních oslav se nikdy nemůžete spolehnout na to, že bude příjemné počasí. I krátkodobé předpovědi se občas mýlí a na ty dlouhodobé se rozhodně spolehnout nedá. Vždy je lepší se připravit na situaci, že počasí bude špatné, aby vás nezaskočilo. Jak se ale připravit?

Zastřešené posezení pro všechny

Každý host by měl mít připravené své místo pod zastřešeným posezením. A to ze dvou důvodů. V případě, že bude špatné počasí a bude pršet, zastřešení ochrání před deštěm a umožní pokračovat v oslavě. V případě vysokých teplot a ostrých slunečních paprsků vytvoří zastřešení tolik žádaný stín. Co dělat, když vaše pergola nebo zastřešená terasa není dostatečně velká, aby pojala všechny hosty? První možností je postavit ještě jednu terasu nebo pergolu. Jak na to se můžete dozvědět ZDE. Druhou, a zřejmě mnohem efektivnější a levnější možností, jsou párty stany, které můžete na zahradě dočasně postavit.

Mohlo by vás zajímat:  Dřevěný popel poskytuje cenné živiny pro zahradní i pokojové rostliny

01

Co je párty stan?

Párty stany jsou mobilní systémy zastřešení, přímo vytvořené pro venkovní akce a posezení. Jedná se o stany hliníkové nebo ocelové konstrukce se střechou a bočním opláštěním z voděodolných plachet. Předností těchto stanů je jejich odolnost, rychlá výstavba i demontáž a možnost postavení i na nezpevněném a nerovném povrchu. Lze je během pár minut postavit prakticky kdekoliv. Pořízení párty stanů je i nákladnou položkou. Kvalitní modely stojí i několik tisíc a ne každý chce investovat tolik financí do vybavení, které využije jen párkrát do roka. Naštěstí i na našem tru v současnosti fungují půjčovny tohoto vybavení. Jak vypadá specializovaná půjčovna stanů?

Mohlo by vás zajímat:  Maliny nebo rybíz už nikoho nepřekvapí, ale domácí angrešt si získá obdiv netradiční chutí

02

Ideálním příkladem je AZ Rent!

Společnost AZ Rent je specializovaná půjčovna párty stanů a příslušenství k nim. Společnost nabízí různé druhy stanů nůžkové a trubkové konstrukce. Vybírat si můžete různé velikosti stanů, barvy i systémy montáže. Kromě samotného zapůjčení nabízí společnost také služby odborné montáže a demontáže stanů, i když konstrukce je velmi snadná na postavení a demontáž i bez předchozích zkušeností. Kromě stanů nabízí AZ Rent také další vybavení na pořádání zahradních oslav, jako jsou pivní sety (lavice se stolem), výčepní zařízení nebo velké grily.

Přidat na Seznam.cz