Betonové jímky vám pomohou ušetřit náklady za vodu

Již řadu let se potýkáme s nedostatkem vody. Je jí málo nejen v létě, kdy potřebujeme zavlažovat rostoucí úrodu, stromky a keře, ale v průběhu celého roku. Ani v zimě, kdy bylo dříve dostatek sněhu a chybějící podzemní voda se díky tání sněhu doplnila, se alarmující situace nezlepšuje. Proto je na místě koupit si nádrže na vodu, díky nimž můžeme v období dešťů dešťovku zachytávat a používat ji, až bude potřeba.

Seznamte se s betonovými jímkami

Na našem trhu jsou k dostání kvalitní a trvanlivé betonové jímky. Ty se dají využít k víceru účelům. Využívají ji ti, kdo mají nemovitost umístěnou v oblasti, kde není zhotovena městská kanalizace, která vodu odvádí do čističky odpadních vod. Je ideálním řešením pro chaty, chalupy, kde pobýváte menší či větší část roku.

Skvělé jsou i na zachytávání dešťové vody z okapů střech. Nebudete muset používat vodu pitnou z řádu, za kterou zbytečně hradíte nemalé peníze. Dešťovka je vhodná nejen k zalévání, ale můžete ji využívat i ke splachování toalety nebo dokonce k praní. Díky jejímu PH vykazuje dokonce lepší výsledky než při praní v pitné vodě. Jednoduše lez prádlo vyprat v dešťovce lépe.

Mohlo by vás zajímat:  Krásné a nadčasové, to jsou parkety. Čistí se lehce, ale snadno se také zničí

Využití nacházejí dokonce i při budování sklepů. Tím, že se dá propojit víc nádrží, můžete získat libovolně velký prostor.

Betonové jímky pojmou dostatek kapalin. Dají se koupit různě velké modely, které se zároveň dají mezi sebou libovolně kombinovat, a tak si vyberete správnou velikost, ať už potřebujete menší či větší nádrž.

Téměř o nic se nebudete muset start

Jestliže si objednáte jímky na dešťovou vodu, společnost vám ji vyrobí i dopraví až domů. Usazení je jednoduché, nemusíte se obávat velkých zásahů do zahrady. Není potřeba ji obetonovávat, jako tomu je u některých plastových nádob. Jímky jsou nepropustné, což dokládají jejich atesty. Za zapojení jímky navíc nebudete nic platit, o vše se postarají technici společnosti. Stačí jen umístit čerpadlo do jímky, do níž se nastřádá dešťovka a používat ji k čemu budete potřebovat.

Více informací najdete na internetových stránkách dobrezumpy.cz. Vyberte si nádobu dle vašich požadavků a začněte za vodu šetřit již letos.

Přidat na Seznam.cz