Projekt NA VACKOVĚ nabízí moderní metropolitní byty!

Je málokdy se otevře příležitost k bydlení v novém moderním bytě v centru hlavního města. Díky developerskému projektu NA VACKOVĚ se takových možností otevře celkem 331! Nabídka vzbudila velký zájem, již nyní je prodáno 50 % bytů, a to se některé části teprve staví. Co na nový projekt říkáte vy? Stane se třeba i vaším domovem?

Lukrativní místo na Žižkově

První velkou výhodou projektu je jeho umístění. Staví se ve velmi prestižní lokalitě horního Žižkova v těsné blízkosti ulice Olgy Havlové. Nové a přitom levné byty Praha 3 staví developerská společnost Metrostav Development a.s. Na projektu spolupracuje se studiem MS Architekti. Studio má na starost koncepci bytů, jejich cílem je vytvořit moderní byty, které budou maximálně využívat denní světlo a nabídnou rezidentům vzdušný prostor.

Stavba projektu byla již zahájena a je rozdělena do dvou etap. První etapa (budovy A, B, C) bude dokončena v roce 2016, druhá etapa (budovy D a E) je ve fázi příprav a předpokládaný termín dokončení je rok 2017. I když byty nejsou zcela hotové, developer již informoval o 50 % prodaných bytů. V únoru letošního roku byl prodán poslední byt v budově A.

Mohlo by vás zajímat:  Prodáváte rodinný dům? K úspěšnému prodeji vedou tyto známé cesty

Výhod má hned několik!

Projekt nabízí levné bydlení v Praze ve spojení s přírodou a současně také s krátkou dojezdovou vzdáleností do centra. Kousek je to například do oblíbeného parku Židovské pece. V blízkosti bytů se nachází obchody, restaurace, školy i školy, nechybí zde ani lékařská zařízení. Nabízí se také bohaté možnosti sportovního vyžití. Pro všechny tyto charakteristiky mají o prodej bytů v Praze zájem hlavně mladí lidé a rodiny s dětmi. Místo pro spokojený život si zde najde každý.

Rychlé jednání je důležité!

Jestliže se vám projekt zalíbí, doporučujeme rychle jednat. Co nejdříve si zjistěte vaše finanční možnosti. S hypotékou si raději nechte poradit, hypoteční poradce pro vás pravděpodobně získá výhodnější nabídku, než kdybyste jednali na vlastní pěst. Základní představu o výši hypotéky pomůže udělat tato hypoteční kalkulačka.

Přidat na Seznam.cz