White 2565766 640

Kvalitní matrace nemusí stát balík!

Zařizujete ložnici či dětský pokoj? Určitě tápete nad výběrem kvalitní ortopedické matrace, na které budete spát jako na obláčku. Konkurence v oblasti výroby a prodeje matrací je obrovská, a proto výběr té pravé matrace není zrovna lehkou záležitostí.

Jaké mají výhody pěnové matrace? Nebo si máte pořídit pružinovou? A bude se nám hodit na náš rošt? Před nákupem je třeba si odpovědět na tyto a mnoho dalších otázek. Pokud budete vědět, jaký tip matrace chcete, usnadní vám to výběr. Trápí-li vás problémy se zády, či alergie na roztoče, výběr pro vás bude ještě složitější. Lidé, kteří mají potíže s pohybovým aparátem ocení pouze kvalitní ortopedické matrace, které zádům poskytují potřebnou oporu. Alergici by měli koukat po matracích s hypoalergenní povrchovou úpravou a potahem pratelným minimálně na 60 °C.

Mohlo by vás zajímat:  Vodku nekupují jen alkoholici, ale i dobré hospodyňky. Pomáhá jim s úklidem

Máte napjatý rozpočet?

Potřebujete novou matraci, ale váš rozpočet je omezený? Nezoufejte, v dnešní době lze zakoupit kvalitní a zároveň levné matrace. Využijte srovnávače na internetu, hledejte v různých akcích. Nezřídka narazíte i na prodejní nabídku 1 + 1 matrace zdarma. Často pak v takovém setu vychází jedna matrace na cenu kolem 3000,- Kč, a to je už velmi dobrá cena. Dbejte však na recenze e-shopu či výrobce, někteří výrobci se snaží zlevnit produkty na úkor kvality výrobku a matrace vyrábí z podřadných materiálů, či ze zbytků.

Mohlo by vás zajímat:  Peruhličitan sodný najde místo v každé domácnosti, je to univerzální a levný čistič

Nespěchejte

Matrace je velkou investicí, která vám bude sloužit několik let. Proto jejímu výběru věnujte dostatek času a velmi dobře si rozmyslete, kde ji pořídíte. Porovnejte i druhotné náklady na dopravu, výnos do bytu, či možnost vrácení nevyhovující matrace zdarma. Levnější matrace s drahou dopravou nakonec vyjde mnohem dráž než matrace za vyšší cenu, ale z obchodu s dopravou a vynesením zdarma. Dobrý obchod poznáte tak, že takové služby poskytuje.

 

Přidat na Seznam.cz