Vila v toskánském stylu v Montecito, Kalifornie

Vila v toskánském stylu v Montecito, Kalifornie

Krásné domy mají většinou i krásný výhled. Tato vila se nachází na kopci v Montecito v Kalifornii. Postavena je v toskánském stylu s nádherným výhledem na hory a oceán evokuje podobu vyprahlých středomořských vinic.

Rozšiřující se vstupní hala je prosvětlena sluncem díky světlíku a ta je v kontrastu s chladnou kamennou podlahou a schodištěm, doplněném o kování na míru. Obývací pokoj vyzařuje teplo a pohodlí domova s krbem, který je dále doplněn o široké prkenné podlahy a otevřený trámový strop s vnějším přístupem.

Venkovní prostranství slouží pro pobavení a součástí je bazén, lázně a chatka.

Mohlo by vás zajímat:  Pro nový nábytek nemusíte jezdit daleko. Podívejte se, kde poblíž máte spolehlivé prodejce

Tuscan-Style-Villa-California_1 Tuscan-Style-Villa-California_16 Tuscan-Style-Villa-California_15 Tuscan-Style-Villa-California_14 Tuscan-Style-Villa-California_13 Tuscan-Style-Villa-California_12 Tuscan-Style-Villa-California_11 Tuscan-Style-Villa-California_10 Tuscan-Style-Villa-California_9 Tuscan-Style-Villa-California_8 Tuscan-Style-Villa-California_7 Tuscan-Style-Villa-California_6 Tuscan-Style-Villa-California_5 Tuscan-Style-Villa-California_4 Tuscan-Style-Villa-California_3 Tuscan-Style-Villa-California_2obrázky čerpány z http://www.idesignarch.com/tuscan-style-villa-in-montecito/

 

Přidat na Seznam.cz