Bydlenisnu.cz Ergo Cz Nahledovy

Pojištění domova i majetku snadno a bez dlouhého čekání

Bez odpoledne stráveného na pobočce nebo dlouhé cesty po pracovní době, která vás jen unavuje, zvláště pokud musíte doma stihnout vyřídit ještě tolik věcí. Ve světě, kterému vládne internet, si však můžete zařídit vše jednoduše – doslova jen pár kliknutími myši. Nakonec, online se seznamujeme, nakupujeme v obchodech nebo děláme ještě spoustu dalších různých věcí. Takže proč si takto nesjednat třeba komplexní variantu pojištění?

Vše do jedné smlouvy a ještě levněji

Je to vlastně jednoduché, když sjednáte dohodu u jednoho pojistitele pro více produktů, zaručeně můžete očekávat nějaký bonus. Začněme třeba u jednoho z těch nejdůležitějších, kterým je určitě majetkové pojištění.

Mohlo by vás zajímat:  Ušetřit na provozu mrazáku dokáže každý. Trik s novinami zabere jen pár minut

Bohužel, problémy a neštěstí jsou tu pravidelně a nikdy nemůžeme dopředu říci, co se přesně stane, snad kdybychom měli po ruce fungující křišťálovou kouli. Co však určitě můžeme, je připravit se na budoucí problémy a řešit je pak naprosto s grácií, byť stále tu budou nějaké nepříjemné následky. Komplikace nás však nemusí nic stát po stránce financí, což je hodně důležité!

Připravte se na opravdu nenadálé události

Poměrně dost oblíbené je také pojištění odpovědnosti. Co vlastně zahrnuje? Zkrátka jde o škody, jako je rozbitá elektronika v supermarketu nebo způsobená finanční škoda na zahraniční dovolené. Ano, tento produkt má celosvětovou platnost, pojistná částka může být stanovena mezi 3 a 10 miliony korun, což určitě dostačuje i na ty opravdu nejkomplikovanější případy.

Mohlo by vás zajímat:  Strach z přírodních živlů či zlodějů? Chraňte dobře svůj majetek!

A v neposlední řadě, komplexní pojistka zahrnuje i ochranu bydlení. Spočítejte si pojištění nemovitosti, jednoduše podle zadání jediného parametru. Otázka zní – na kolika čtverečních metrech žijete? Pak už postačí pro nezávaznou kalkulaci jen základní kontaktní údaje.

Přidat na Seznam.cz