Bernardfest (2)

Čechomor, Olympic, Tři sestry…

…Wanastowi Vjecy, Mňága a Žďorp, Horkýže Slíže. Na tato a další jména zve letošní Bernard Fest. Jeho už 28. ročník se uskuteční o čtvrtém červnovém víkendu, tedy 21. a 22. června 2024 v Humpolci. Čím dříve se k jeho návštěvě rozhodnete, tím lépe, každý měsíc blíže k festivalu se cena vstupenek zvyšuje.

„Je to malý velký festival. I přes limity prostranství Horního náměstí můžeme i tentokrát do Humpolce zvát na program složený z toho nejlepšího na české a slovenské scéně. Těšíme se, že se opět podaří vytvořit jedinečnou atmosféru, za kterou návštěvníci už tolik let rádi přicházejí,“ láká na hudební víkend hlavní pořadatel Zdeněk Mikulášek.

Mohlo by vás zajímat:  Vánoční atmosféru doma vykouzlí krásné dekorace, tematické osvětlení a příjemná hudba
Bernardfest (1)
Zdroj obrázku: Freepik

Páteční program otevře písničkář Pokáč, na kterého naváže Čechomor a Tomáš Klus, první festivalový den završí Tři sestry. Sobotní dopoledne tradičně patří především nejmladším, kterým zahraje orchestr The Tap Tap následovaný Jaroslavem Uhlířem. Odpoledne začne nabírat na obrátkách se skupinou Mňága a Žďorp a energickou balkánskou dechovkou Fanfare Ciocărlia z Rumunska. Večer pak už bude patřit kapelám Olympic, Wanastowi Vjecy a Horkýže slíže.

Vstupenky na Bernard Fest jsou k dostání na webu www.bernardfest.cz. Na stejné adrese najdete i všechny další důležité informace o festivalu.

Mohlo by vás zajímat:  Vánočně ozdobený stůl dodá domovu pravou sváteční atmosféru

A když už budete mít cestu na festival, využijte možnost podívat se i do pivovaru a jeho krásného návštěvnického centra: www.navstivtebernard.cz.

Přidat na Seznam.cz