Podkat Foto3 15

Podlahové vytápění zajišťuje úspory i rovnoměrně vytopený vzduch

Nespokojíte se s klasickým nevýhodným topením, které akorát zbytečně žere energii a neumí ani zdaleka rovnoměrně vytopit místnost? Chcete ušetřit spoustu peněz a zároveň si dopřát mnohem vyšší komfort? Pak se spolehněte na podlahové vytápění. Co vše dokáže?

Optimální prostředí v celé budově

Tato technologie je vhodná hlavně pro majitele rodinných domů, kanceláří, firem nebo obchodů. Podlahové systémy totiž zvládnou hravě a rovnoměrně vytopit i rozlehlé a tvarově složité prostory. Jaká volba stojí za to?

Aquatherm Black System

Je-li předmětem tématu podlahové vytápění, určitě se hodí zmínit například služby oblíbené společnosti Aeroflex. Tito odborníci se už od roku 1995 specializují na poradenství, dodávku, montáž i servis topných zařízení.

Mohlo by vás zajímat:  Plýtvání jídlem sníží rozumné nakupování a správné skladování potravin

V současné chvíli k tomuto účelu používají nejmodernější systém Aquatherm, který zvládá jak vytápění, tak i chlazení. Snadno se dá přitom uložit do podlah, stěn, a dokonce i stropů. Bavíme se o plochých panelech s úzkým profilem, takže je schováte naprosto kamkoliv. Jejich stavební výška je pouze 24,5 milimetru, takže je hravě položíte pod omítku, případně je použijete jako montovaný prvek.

Co dokážou?

Systém Aquatherm je velmi snadný na položení i zapojení – ideálně v průběhu rekonstrukce. Následně rovnoměrně ohřívá/ochlazuje vaše interiéry. Požadovaného tepelného komfortu přitom dosáhnete téměř ihned, což u klasického topení prostě není možné. Sálavé teplo a jeho rychlý rozvod (bez tepelné setrvačnosti) vám zároveň zajistí dlouhodobé úspory, což se v době předražených energií hodí.

Mohlo by vás zajímat:  Vůni domova občas vystřídá nelibý zápach. S těmito triky se ho zbavíte

Podkat Foto2 15

Jak vlastně celé vytápění funguje, jaká varianta je pro vás nejvhodnější a kolik zaplatíte? Na tyto důležité otázky vám odpoví návštěva webových stránek zmíněné společnosti (prostě si rozklikněte odkaz na začátku článku).

Přidat na Seznam.cz