Sgadfg

Jak si snadno zajistit montáž nábytku a opravy ve své domácnosti?

Trápí vás neustále kapající vodovodní kohoutek? Potřebujete pomoct s montáží nábytku, přivrtat poličku či zajistit drobné opravy v bytě? V tom případě vás nejspíše čeká nesnadný úkol, najít si zkušeného opraváře či hodinového manžela. Přinášíme vám tip, kde ho můžete najít.

Opravy zajistíte na vyřešmito

Vhodným místem, kde můžete najít kvalitního opraváře, hodinového manžela či pomocníka, je webový portál vyřešmito. Tento web slouží k registraci šikulů ze všech koutů České republiky, kteří by si rádi přivydělali. A zároveň poskytuje zadávat jednotlivé zakázky. Máte tak jedinečnou příležitost najít si řemeslníka přesně pro problém, který trápí vaši domácnost, zahradu či chalupu. Chcete-li něco udělat, opravit či vyřešit rychleji a levněji, tak jste na správném místě.

Mohlo by vás zajímat:  Správně vybrané závěsy pozvednou interiér a vdechnou mu jedinečné kouzlo

S čím vám web pomůže?

Registrovaní šikulové vám dokáží pomoci s celým spektrem prací ve vaší domácnosti. Web vám bude nápomocný, pokud například potřebujete zajistit montáž kuchyně ikea, montáž digestoře, zapojení pračky nebo různé opravy v domácnosti. Najdou se zde také odborníci na malování bytu, stěhování či vyčištění odpadu. Zajistit si zde můžete opravdu široké spektrum údržbářských prací. Každý hodinový manžel se specializuje na oblast, které rozumí.

Jak systém funguje?

Rádi byste si také na webu našli šikulu? V tom případě se zaregistrujte pomocí jména a e-mailové adresy. Následně zadáte svoji zakázku a vyčkáte na nabídky jednotlivých šikulů. Pak už si jen vyberete pro vás nejvýhodnější nabídku. Je jen na vás, zda si vyberete podle ceny či hodnocení hodinového manžela od předchozích klientů. Hodinový manžel pak dorazí na vámi smluvené místo a po odvedené práci mu zaplatíte. Využití webu je zcela zdarma.

Přidat na Seznam.cz