Žena objevila dokonalý způsob skládání nádobí do myčky. Její triky napodobují tisíce lidí

Žena objevila dokonalý způsob skládání nádobí do myčky. Její triky napodobují tisíce lidí

Myčky nádobí jsou v dnešní době velmi populární a nacházejí se v mnoha domácnostech. Jedna žena se rozhodla sdílet na internetu poznatek, že většina lidí v myčce skládá nádobí špatně, aniž by o tom věděli. Ukázala také snadný způsob, jak se zbavit několika problémů.

Správné používání

Myčka nádobí se stává nedílnou součástí domácností. Představuje velké pohodlí a úsporu času. Je velmi oblíbená a stále více lidí oceňuje její služby. Mohlo by se zdát, že naplnit myčku není náročný úkol. Opak je však pravdou a v první řadě je třeba mít na paměti, že přetížení myčky nádobí a nezachování prostoru mezi nádobím může způsobit nedokonalé umytí.

Jedna žena na internetu se rozhodla zaměřit pozornost uživatelů internetu na jeden detail. Často se na internetu dělí o své triky a tipy pro čištění domácnosti. Sleduje ji více než 380 000 lidí a tentokrát se rozhodla poradit s tím, jak je vhodné naplnit myčku, abychom si mohli užít co nejdokonaleji umytého nádobí.

Zdroj obrázku: Freepik

Jednoduché rady

Pravděpodobně mnoho lidí si již všimlo, že po otevření myčky se často nachází voda ve sklenicích. Tomuto nepříjemnému problému však lze snadno předejít. Důležité je umístění sklenic. Obvykle se v každém zařízení, v dolním i horním koši, nacházejí takzvané hřebeny, které poskytují nádobí stabilitu. Žena ukázala, že v situaci, kdy sklenice stojí rovně, se v nich během mytí sbírá voda a neumožňuje, aby stékala po stěnách.

Mohlo by vás zajímat:  Zápach ze dřezu dokáže potrápit. Pomoc je ale jednodušší, než se zdá

Poukázala na to, že nejlepším řešením je postavit sklenice do mírného úhlu a opřít je o boční stranu koše myčky nádobí. Díky tomuto řešení zmizí problém shromažďování vody, což je pro mnohé skutečnou noční můrou. Použitím tohoto triku můžete ušetřit čas, který jste dříve museli strávit důkladným utíráním mokrého nádobí.

Zdroj: https://www.allrecipes.com/article/how-to-load-a-dishwasher-the-right-way/
Přidat na Seznam.cz