Wc 1210963 1920

Ucpaný záchod vyřeší levně a rychle osvědčený trik

Hospodyňky po celém světě už tento trik používají. Ucpaný záchod je nejen nepříjemný, ale představuje také vážný problém. Někdy může dojít k tomu, že obsah záchodu skončí na podlaze vaší koupelny místo toho, aby byl bezpečně spláchnut pryč. V první řadě myslete na to, abyste o záchod pečovali pravidelně – šetrným chováním a nesplachováním nejrůznějších věcí si můžete ušetřit spoustu starostí.

Nejjednodušší trik na světě

V triku, který vám představíme níže, není nic složitého. Je ozkoušený, levný a účinný. A jako bonus, vše, co potřebujete, již máte pravděpodobně doma. Jak tedy řešit ucpanou toaletu? Celý trik spočívá v použití prostředku na nádobí a horké vody. Asi půl šálku prostředku na mytí nádobí nalijte do záchodu a počkejte, až se usadí na dně. Poznáte to velice snadno – jde to vidět. Mezitím můžete naplnit kbelík horkou vodou (ale ne vařící). I tu vlijte do záchodu. Počkejte 20 minut a poté toaletu spláchněte.

Mohlo by vás zajímat:  Stačí tři ingredience a vznikne domácí prací prášek za pár korun, který si poradí s většinou skvrn
Zdroj obrázku: Pixabay.com

První pomoc při ucpaném záchodu

Tato metoda funguje dobře, pokud je toaleta ucpaná toaletním papírem nebo papírovými ručníky. Není tedy důvodem, abyste do záchodu vhazovali například dámské hygienické prostředky nebo zbytky jídla či jiný pevný odpad. Pravdou ale je, že ne vždycky se tomu dá zabránit – například děti velice rády zkoumají, co vaše toaleta dokáže pojmout a na co už nestačí. Výhodou této metody je například také to, že vaše toaleta bude provoněná prostředkem na mytí nádobí a dnešní možnosti jsou velmi rozmanité.

Mohlo by vás zajímat:  Zbavte se zápachu na toaletě pomocí hřebíčku nebo pěny na holení
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Když trik nepomůže

Pokud jste se ani po použití tohoto triku nesetkali s úspěchem, problémem je to, že záchod je ucpaný něčím jiným, než je pouhý toaletní papír. V takovém případě už budete muset sáhnout po jiných prostředcích, jako je například jedlá soda s octem nebo některé komerční produkty, které jsou dostupné v každém obchodě. Existuje spousta rychlých a jednoduchých způsobů, jak tento problém vyřešit, takže nevěšte hlavu a vyrazte do boje!

Přidat na Seznam.cz