Fall Wreath With Viburnum Black Berries

Tvoření podzimního věnce nahrává kreativitě, využít můžeme různé přírodní poklady

Vzhledem k tomu, že se mění roční období a počasí se ochlazuje, je čas aktualizovat výzdobu vašich domovních dveří, aby odrážela krásu podzimu. Jedním z nejpůvabnějších a nejlákavějších způsobů, jak toho dosáhnout, je pověsit věnec. Podzimní věnce mohou váš vchod okamžitě proměnit v teplý a přívětivý prostor.

Klasické podzimní kouzlo

Podzimní věnce jsou o oslavě bohatých, teplých barev a textur sezóny. Zvažte použití přírodních materiálů, jako jsou sušené listy, šišky, žaludy a větvičky. Klasický podzimní věnec můžete vytvořit uspořádáním těchto prvků do kruhu a přidáním mašle z pytloviny nebo kostkované stuhy. Výsledkem bude nadčasová ukázka podzimní krásy na vašich dveřích.

Mohlo by vás zajímat:  Tipy, díky kterým vydrží řezané růže ve váze déle čerstvé

Sklizeň

Oslavte hojnost podzimu výrobou věnce inspirovaného dožínkami. Použijte umělé ovoce a zeleninu, jako jsou mini dýně, jablka a kukuřičné klasy, abyste ozdobili svůj věnec. Spárujte je se zářivými hedvábnými květinami a podzimním listím a vytvořte věnec, který vyzařuje ducha doby sklizně.

autumn-wreath-decorating-front-door
Zdroj obrázku: Freepik

Rustikální elegance

Pro rafinovanější vzhled podzimu zvolte věnec, který kombinuje rustikální prvky s nádechem elegance. Použijte vinnou révu nebo dřevěný základ věnce a ozdobte jej tlumenými kovovými akcenty, jako jsou zlaté nebo měděné nastříkané listy a bobule. Toto spojení rustikálních a rafinovaných prvků vytvoří vizuálně podmanivý věnec.

Mohlo by vás zajímat:  Koupit květinu je těžší, než se zdá. Lidé přehlížejí věci, které jasně naznačují, že brzy uvadne

Lesní krásy

Využijte přirozenou krásu lesa s věncem s motivem lesa. Zahrňte do svého návrhu prvky, jako jsou jelení parohy, sovy a borové větve. Přidejte dotek rozmaru s miniaturními houbami a lesními tvory a vytvořte věnec, který vás přenese do kouzelné lesní říše.

Útulnost

Přijměte dánský koncept hygge vytvořením věnce, který vyzařuje teplo a pohodlí. K vytvoření útulného věnce použijte měkké materiály na dotek, jako je plsť, příze a tkanina. Přidejte prvky, jako jsou pletené šály, palčáky a drobná plyšová zvířátka, abyste vytvořili pocit útulné spokojenosti.

Zdroj: https://www.hobbycraft.co.uk/ideas/how-to-make-an-autumnal-wreath.html
Přidat na Seznam.cz