Decorative Pom Poms Used Decorative Vase

Podzim přináší do bytového designu mnoho inspirace a nápadů

Jakmile listy začnou měnit barvu a vzduch naplní chlad, je čas vnést do vašeho domova útulné kouzlo podzimu. Podzim je období, které nabízí spoustu inspirace pro nadšence do interiérového designu. V roce 2023 spočívají trendy podzimních dekorací o prolínání tradice s inovací a vytváření teplých a příjemných prostor, které odrážejí krásu sezóny.

Barvy inspirované přírodou

Letošní podzim je barevná paleta, která zahrnuje přirozené odstíny sezóny. Myslete na hluboké, zemité tóny, jako je sytá zelená, teplá hnědá a tlumená oranžová. Začleněním těchto barev do vašeho interiéru můžete okamžitě vytvořit útulnou a příjemnou atmosféru. Zvažte použití těchto odstínů na polštáře, ubrusy a akcenty na stěnách.

Mohlo by vás zajímat:  Do každého domečku aspoň jednu kytičku. O některé druhy se postará i začátečník

Udržitelná výzdoba

Udržitelnost je i v roce 2023 žhavým trendem a podzimní dekorace nejsou výjimkou. Vyberte si ekologické materiály, jako je recyklované dřevo, organické tkaniny a přírodní prvky, jako jsou sušené květiny, šišky a žaludy. Nejenže vytvoříte okouzlující podzimní atmosféru, ale také přispějete ke zdravější planetě.

cozy-living-room-decorated-fall
Zdroj obrázku: Freepik

Vintage vibrace

Vintage a retro dekor se letos na podzim vrací. Prohledejte obchody a trhy se starožitnostmi a hledejte jedinečné nálezy, jako jsou staromódní svícny, retro umělecká díla a rustikální nábytek. Smíchání těchto nadčasových kousků s moderními prvky může vašemu domovu dodat hřejivou, nostalgickou atmosféru.

Mohlo by vás zajímat:  Bílému prádlu vrátí zářivost citron, mléko nebo acylpyrin

Příjemné textury

Podzim je především o pohodlí a letos se do centra pozornosti dostávají útulné textury. Zahrňte přehozy z umělé kožešiny, sametové polštáře a masivní pletené přikrývky, které dodají vašemu obytnému prostoru teplo a měkkost. Tyto textury nejen vypadají lákavě, ale také udělají váš domov výjimečně útulným.

Venkovní pohoda

Rozšiřte svou podzimní výzdobu do venkovních prostor pomocí útulných míst k sezení, ohnišť a teplých přikrývek. Přidejte nějaké venkovní polštáře a lucerny s podzimní tematikou, abyste vytvořili pohodlné a příjemné prostředí pro venkovní setkávání.

Mohlo by vás zajímat:  Oblíbené nápoje zlepší den i našim rostlinám. Dodají jim energii k dalšímu růstu

Personalizované doteky

Osobitost je rostoucí trend v bytových dekoracích a podzim není výjimkou. Zahrňte personalizované předměty, jako jsou polštáře vyrobené na zakázku, přikrývky s monogramem nebo ručně malované nápisy, které odrážejí jedinečný styl a osobnost vaší rodiny.

Zdroj: https://www.homesandgardens.com/interior-design/fall-trends
Přidat na Seznam.cz