Pepa: Koupili jsme si vysněný dům. Když manželka zjistila, co se v něm před lety stalo, ihned jsme se vystěhovali

Dům, který jsme si koupili, nás netěšil dlouho. Zjistili jsme, že je spjatý s hrůznou událostí a nechtěli jsme v takové nemovitosti bydlet. Přitom se jednalo o dokonalé bydlení, které by nám vyhovovalo po všech směrech. Zvláště, když jsme tak dlouho hledali odpovídající nemovitost. Byly to dlouhé měsíce volání na inzeráty, po kterých jsme absolvovali prohlídky. Ale ne vše, co vypadalo na internetu dobře, takové bylo i ve skutečnosti.

Dům, který jsme museli mít

Až jednou jsme narazili na inzerát, který nás zaujal. Podle fotek velmi povedený dům, velká zahrada, na dobrém místě. A i cena byla příznivá. Zavolali jsme do realitky, domluvili jsme si prohlídku a vyrazili na místo. Vše bylo tak, jako na fotkách. Cena seděla a my jsme se rozhodli, že tento dům musíme koupit. Raději jsme se makléře ptali, zda někde není nějaký háček, ale uklidnil nás, že vše je v naprostém pořádku. Teď víme, že nám lhal.

Zdroj obrázku: Pixabay

Bydleli jsme v něm jenom pár dní

Nastal den D. Velké stěhování. Vše proběhlo, jak mělo a v tu chvíli jsme konečně začali nový život v domě, který jsme si vysnili. Realita ale byla zcela odlišná. V podstatě ještě dříve, než jsme si stačili vše vybalit, jsme z domu odešli. Zůstali jsme v něm jenom pár dní. Manželka se totiž dozvěděla o domě hrůznou pravdu. Setrvávat v nemovitosti, kde se toto stalo, jsme nechtěli.

Mohlo by vás zajímat:  Dlužnice Romana: Díky exekuci jsem zjistila, jak bohatá rodina ve skutečnosti jsme a co si můžeme dopřát

Sousedi potvrdili, co se v domě skutečně stalo

Dům podle sousedů střídá majitele jako na běžícím pásu. To proto, že těm novým nikdo neřekne, co se v nemovitosti v minulosti stalo. Vždy se to dozvědí až od sousedů. Tak, jako moje manželka. Několika sousedy nám bylo skutečně potvrzeno, že se v rodině stala hrůzná věc. Muž zde zabil svou manželku, svou dceru a následně se zde ještě oběsil. Bylo jasné, že v tomto domě zůstat nemůžeme. Ihned jsme odjeli, nechali naše věci vystěhovat a nyní je dům znovu na prodej. A o tom, co se zde stalo, zájemcům neřekneme. Jinak se ho nezbavíme.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu našeho čtenáře
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz