Pěnu na holení mají chytré hospodyňky vždy v zásobě. Díky ní se zbaví nejedné nepříjemnosti

Pěnu na holení mají chytré hospodyňky vždy v zásobě. Díky ní se zbaví nejedné nepříjemnosti

Všechny metody, které doma aplikujete při čištění, můžete vylepšit. Pěna na holení vám s tím může pomoci. Zbavíte se díky ní skvrn na zrcadle, zažraných nečistot i vrzajících dveří. Zajděte do koupelny, vezměte do ruky pěnu na holení a během chvilky se zbavíte mnoha prvků, které vás doma neustále rozčilují. Je to přitom velmi jednoduché a levné.

Pěna na holení zaručeně spraví vrzající dveře

Nic nedokáže člověka rozzlobit víc než vrzající dveře. Můžete na ně samozřejmě použít běžný olej, olivový olej nebo dětský olej, ale pěna na holení vám pomůže stejně dobře. Stačí, když nanesete malé množství pěny na holení podél pantů a vetřete je do každé mezery. Přebytečné množství otřete papírovou utěrkou nebo ubrouskem. Účinek a jednoduchost této metody vás zaručeně překvapí.

Zdroj obrázku: Freepik

Pěna na holení a zamlžené zrcadlo

Zamlžené zrcadlo a šmouhy jsou velkým trápením mnoha žen. Po každé koupeli se v koupelně nahromadí pára a na zrcadle nevidíte vůbec nic. Vyzkoušejte pěnu na holení. Naneste malé množství pěny na papírový ručník a důkladně s ní zrcadlo vyleštěte. Budete mít dokonale čisté zrcadlo, na kterém se nebude držet pára. Na konečné vyleštění můžete také použít staré punčocháče.

Mohlo by vás zajímat:  Borax nahradí speciální prostředky v celé domácnosti. Vyčistí koupelnu, koberec i lednici

Usazeniny vodního kamene a vody jsou na koupelnových bateriích velmi běžné. Vyčistit je můžete speciálními prostředky, které jsou obvykle velmi drahé, anebo pěnou na holení. Kosmetiku naneste na celý znečištěný povrch baterie, nechte chvilku působit a potom ji očistěte měkkým hadříkem. Povrch nakonec vyleštěte a všechny stopy po vodním kameni zmizí.

Pěna na holení odstraní i skvrny od barvy

Malování bytu je poměrně náročná činnost, kterou nenávidí hlavně ženy. Musí potom totiž všechno vyčistit a vyprat. Skvrny od barvy jsou velmi odolné a není to zrovna jednoduché. Pěna na holení vám s tím ale pomůže. Naneste kosmetiku na ruce a použijte pěnu jako mýdlo. Po pár minutách budete mít pokožku znovu čistou a nebudete si ji muset drhnout.

Zdroj: https://www.littleaussie.com.au/post/clever-uses-shaving-foam-house
Přidat na Seznam.cz