Human 3429797 1280

Lenka: Můj prchlivý muž šel domluvit hlučnému sousedovi, od té doby jsme na mizině a v obrovských problémech

Hlučné sousedy jistě zažilo mnoho lidí. Někdy zabere pouhá domluva nebo upozornění, ale to bohužel nebyl náš případ. Přitom v domě kde jsme žili, byl roky příjemný klid a skvělé sousedské vztahy. Až do doby, kdy jeden z bytů zdědil mladý muž, který se rozhodl do nemovitosti ihned nastěhovat. V tu chvíli začalo doslova peklo.

Večírky na denním pořádku

Nemám nic proti tomu, když se mladí čas od času pobaví a tak bych dokázala pochopit, že se čas od času bude v bytě v pátek nebo sobotu konat večírek. Co se však v bytě mladého majitele dělo, na to doslova nemám slov. Večírky zde byly téměř každý den, bez ohledu na den v týdnu. Pravidelně byly spojeny s hlasitou hudbou, řevem, kouřením na společné chodbě a dalšími nepřístojnostmi. Akce pravidelně končily až nad ránem. Pro člověka, který musí vstávat do práce, je něco podobného noční můrou.

Mohlo by vás zajímat:  Maminka Tereza: Kupuji prošlé potraviny, abych ušetřila. Manželovi se to bojím říct
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Klidná řešení nepomáhala

Několikrát jsme se snažili o domluvu a upozornění, ale vždy nám připadlo, že po této naší snaze byl hluk z daného bytu snad ještě větší, než předtím. Vše jsme se pokoušeli řešit i přes společenství vlastníků, psali jsme také na úřad a někdy dokonce volali i policii. A výsledek? Nic se nestalo a my jsme zažívali den co den nesnesitelná muka a už jsme přemýšleli o tom, že se odstěhujeme.

Manžel vyrazil věc vyřešit

Jednoho dne to můj manžel nevydržel a šel věc řešit přímo s majitelem bytu. Kdybych věděla, jak to dopadne, nikdy ho nepustím. Můj muž je velmi prchlivý a tak jsem po krátkém rozhovoru slyšela jenom divokou hádku, poté rány a křik. Ano, můj muž to nevydržel a s mladíkem si vše vyřídil ručně. Nutno říci, že to pomohlo, ale za jakou cenu.

Mohlo by vás zajímat:  Mirka: Skvrny na oblečení čistím zásadně netradičními prostředky, které si vyrábím. Výsledek každý jen obdivuje

Mladík si tento incident nenechal pro sebe. Neváhal a vše nahlásil na policii. Můj muž sice vyřešil problém s hlukem, ale zadělal nám na obrovský problém. Vše došlo až tak daleko, že jsme mladíkovi museli platit nemalé peníze, a k tomu všemu muž dostal podmínku. A kvůli tomu, že již neměl čistý trestní rejstřík, ho vyhodili z práce. Takže jsme na mizině. I když můžeme konečně klidně spát, nevíme, co s námi bude dál. Kdybych věděla, jak to vše dopadne, raději bych to všechno překousla.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz