Kocovina dokáže odrovnat na celý den. Díky jedinému nápoji se budete cítit brzy dobře

Kocovina dokáže odrovnat na celý den. Díky jedinému nápoji se budete cítit brzy dobře

Pití alkoholu je většinou spojené s příjemnými pocity, které zažíváme přímo při konzumaci. Bohužel jestliže do svého těla dostanete velké množství, druhý den ráno se dostaví kocovina, která může znepříjemnit celý den. Budete prakticky nepoužitelní a dostaví se bolesti hlavy, bolesti celého těla a hlavně do sebe nebudete moct dostat žádné jídlo nebo pití. Jak se kocoviny co nejrychleji zbavit?

Jak detoxikovat celý organismus?

Jaké následky může mít konzumace alkoholu? Je toho mnoho, a to nejen co se týče lidského těla, ale negativní vliv to může mít tak na psychickou pohodu. Po konzumaci alkoholu se z nás stávají jiní lidé, kteří mají potřebu vysvětlovat ostatním, že jsou ti nejlepší. Druhý den se budete chytat za hlavu, co jste zase kde vyvedli. Co tedy dělat, když toho vypijete více, než je zdrávo?

Zvýšená žízeň, přecitlivělost na zvuky, nespavost nebo slabost či apatie jsou jen některými z příznaků kocoviny. Většinou si stěžujeme na bolest hlavy a svalů celého těla. Může se vám špatně vstávat a vaše koordinace bude velmi nejistá. A jak poznáte, že máte otravu alkoholem? Alkohol z vašeho těla musíte dostat co nejrychleji. Proto je vhodné jíst potraviny, které pomohou.

Mohlo by vás zajímat:  Oživte krásu svého svátečního nádobí i příborů. Jednoduše a šetrně ke každému materiálu
Zdroj obrázku: Freepik

Musíte dostatečně pít, aby vám bylo lépe

Kocovina znamená, že budete mít velké problémy nejen s pohybem, ale také se vám bude motat hlava. Ve většině případů ani nevstanete z postele. Při konzumaci nápojů, které mají vysoké procento alkoholu, se můžete potýkat s nízkou hladinou cukru. Alkohol navíc podněcuje nové chutě, takže si při jeho pití dáváme chipsy nebo pochutiny, které nejsou pro tělo vhodné.

Důležitá je při kocovině hydratace. Pokud nebudete pít, můžete s následky kocoviny bojovat klidně celý den. Vyrovnejte vodní bilanci a dejte si minerální vodu s plátkem citronu nebo lístkem máty. Citron zajistí nejen hydrataci, ale také obnoví buňky.

Zdroj: https://www.hindustantimes.com/brunch/party-special-10-foods-to-help-you-crush-the-hangover/story-pMyH4JwQyUXnwlxEKMzbRP.html
Přidat na Seznam.cz