Two Cups With Hot Drinks Home With Autumnal Decor

Jednoduché dekorace dodají domovu pravou podzimní atmosféru

Atmosféru ve své domácnosti si zpříjemníte i tím, že si ji vyzdobíte adekvátně k probíhajícímu ročnímu období. Zatímco v létě by neměly ve váze chybět řezané čerstvé květiny, na podzim to chce přizpůsobit obydlí podzimní náladě.

Slaďte závěsy a ubrusy

Máte-li doma na oknech závěsy a na stole ubrus, na podzim byste měli vybrat takový bytový textil, který se bude k němu typově hodit. Záleží i na zvolené barvě. K podzimu patří oranžová, odstíny hnědé nebo zelené barvy. Z motivů můžete vybírat různé lístky a listy, ale i geometrické vzory ve zmíněných barvách. Sjednotit takto můžete závěsy, ubrusy, prostírání, dokonce i polštáře na sedací soupravě nebo na křesle.

Mohlo by vás zajímat:  Plasty globálně zatěžují planetu. Každý přitom může jejich spotřebu zásadně snížit

Na dveře věnec s podzimní tematikou

Na venkovní dveře si můžete pověsit věnec, který v sobě ponese podzimní motiv. Lze si ho koupit v obchodě nebo dát přednost tomu, že si ho sami vyrobíte. Nemusí to být nic těžkého. Použijete kruh z polystyrénu, který omotáte jutovým provázkem. Věnec doplníte sušenými rostlinami – jeřabinami, šípky nebo listy stromů.

residential-house-decorated-halloween-holiday
Zdroj obrázku: Freepik

Kupte si vonné svíčky

Podzimní dny bývají již krátké, setmění přichází čím dál dříve. Podvečer si zpříjemníte rozsvícenou svíčkou. Oblíbené jsou zejména vonné svíčky, které obydlí provoní. Zvolte takovou vůni, která je vám příjemná – levanduli, vanilku, bergamot, eukalyptus nebo citron. Záleží čistě na vás, které dáte přednost. Použít ale můžete také aromalampy nebo difuzéry, které se prodávají v drogeriích.

Mohlo by vás zajímat:  Nejvýraznější trendy v interiérovém designu pro podzim a zimu 2020

Dýně a zase dýně

Tradiční dekorací podzimu je dýně. Z ní si můžete vytvořit velmi hezkou dekoraci do domácnosti. Někdy stačí vzít jenom ozdobné dýně různých tvarů a postavit je třeba na schodiště. Z větších dýní si vyrobíte venkovní lampu tak, že je vydlabete a vyříznete veselý obličej. Do vnitřku pak vložíte svíčku a zapálíte. Tato dekorace se hodí hlavně na oslavu Halloweenu, který připadá na konec října.

Zdroj: https://www.hgtv.com/design/decorating/design-101/our-45-favorite-fall-decorating-ideas-pictures
Přidat na Seznam.cz