Love 316640 1280

David: Vedle nás se přistěhoval vášnivý manželský pár. Co slýcháme z jejich ložnice, nás vyvádí z míry

Náruživý a vášnivý manželský pár nám dělá ze života peklo. Máme společnou zeď s jejich ložnicí, a co odsud slýcháme, nás doslova vyvádí z míry. Chápu, že milování k partnerskému životu patří, a že každému se může v ložnici líbit něco jiného. Co ale dělají naši sousedé, to předčilo všechny mé představy. Nikdy jsem nezažil, že někdo byl až takto ujetý.

Nejde o běžné zvuky soulože

S partnerkou chápeme, že někdo je při sexu hlasitější, jiný zase raději ticho. Kdyby se jednalo jenom o toto, tedy klasické hekání, patrně bychom tomu nevěnovali pozornost. Děti nemáme, chápeme, že milování k životu patří, a tak pokud by nás to nebudilo několikrát za noc, mávli bychom nad tím rukou. Co však dělá nový pár, to už budeme muset začít poměrně aktivně řešit. Je to nejenom rušivé, ale je to také dosti nemístné.

Mohlo by vás zajímat:  „Tady svoje elektrické auto nabíjet nesmíte, platí vám to ostatní,“ vytkl mi správce našeho domu
Zdroj obrázku: Pixabay

Ve dne, i v noci

Že je nějaký noční klid, na to nedbají. Je jim jedno, kolik je hodin. Jsou schopni se oddávat svým radovánkám kdykoliv. Brzy ráno, pozdě večer, ale klidně i během noci. A že by se u toho jakkoliv krotili, to se říci nedá. Zatím to necháváme být a doufáme, že se časem uklidní. Po několika týdnech to ale na změnu nevypadá a toto se bude muset začít řešit.

Když to někomu řeknu, nevěří mu

A co tak hrozného se za zdmi jejich ložnice děje? Raději si to nechci představovat, ale o běžné vzdychání a hekání rozhodně nejde. Doslova zde křičí jako o život, a vše korunují opravdu sprostými, nemístnými výrazy. Chápu, že každý může mít rád něco jiného, ale abych musel několikrát denně poslouchat opravdu vulgární nadávky, to je na mě moc. A nejhorší je, že si takto sprostě nadávají oba dva.

Mohlo by vás zajímat:  „Jste drazí, já mám plyn za nula korun,“ rozhodil jsem telemarketingového prodejce tak, až zavěsil

Největší obavu mám nyní z toho, jak to s nimi budu řešit. Už jenom to, že jim řeknu, že je slyšíme, je pro mě velmi stresující situace. A to budu muset pokračovat tím, že jim budu vysvětlovat, že nám vadí každé jejich vulgární hlasité slovo.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu našeho čtenáře
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz