Aneta: Při úklidu půdy jsem narazila na manželův starý kufr plný dámského oblečení. Čím se dříve živil, mě šokovalo

Kdybych věděla, co najdu na půdě ve starém manželově kufru, nikdo ho neotevřu. Z něho jsem se dozvěděla o jeho minulosti, která mě naprosto odrovnala. Vím, že jsou takoví muži, ale že to bude zrovna můj partner, to jsem nečekala. Často si kladu otázku, zda to dělal jenom pro peníze, nebo proto, že se mu na tom něco líbilo. Stále doufám, že je to varianta první. V případě té druhé bych s ním asi nemohla být.

Úklid naší půdy

Půda v našem domě sloužila vždy k tomu, že se tam uklízelo vše, co jsme nepotřebovali. Po několika letech ale odložené věci nebylo kam dávat, tak jsem se rozhodla udělat tam pořádek. Díky nařízené karanténě jsem k tomu měla dostatek času. Řekla jsem si, že když už úklid, tak pořádný.

Starý manželův kufr

Nejenom že jsme měli na půdě věci, které jsme tam nanosili po dobu našeho společného života. Každý zde měl i nějaké věci ze své minulosti, které nechtěl vyhodit a které neměl kam jinam dát. Přesně tak tomu bylo i v případě starého kufru, který patřil mému muži. Ani jsem netušila, že ho zde má, a absolutně jsem neměla potuchy, co je uvnitř. Nezajímalo mě to. Teď lituji, že jsem se o to zajímat začala.

Mohlo by vás zajímat:  V kuchyni zápolíme s mastnotou a špinavými spotřebiči. I takové nečistoty však mají snadné řešení
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Nemohla jsem uvěřit tomu, co bylo v kufru

Když jsem kufr otevřela, byla jsem v šoku. Stála jsem jako opařená.  Byl plný dámského oblečení. Nejprve jsem si myslela, že se jedná o nějaké památky na jeho předchozí vztahy či milenky. Ale pak jsem uviděla ty fotky. Můj manžel se převlékal do ženského oblečení a v něm dokonce vystupoval na veřejnosti.

Musela jsem se ho zeptat

Stále ještě celá v šoku jsem běžela za mužem, v ruce jsem svírala nalezené fotky a ptala se ho, co má znamenat kufr plný dámského oblečení na půdě. Sdělil mi, že ten patří do jeho minulosti. Opravdu se dříve živil jako travestita, ale podle jeho slov jenom kvůli penězům. Žádnou zálibu v nošení dámského oblečení prý neměl, ani nemá. Doufám, že mu mohu věřit, ale něco ve mně stále lehce hlodá.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz