Alex: Omylem jsem u kamaráda vešel do špatných dveří. Co jsem tam viděl, mě šokovalo. Příští návštěvu vynechám

Kamarád si koupil nový dům a my byli pozváni na návštěvu. Když jsem omylem vešel do jiné místnosti, utvrdil jsem se, že k němu už nikdy nepřijdeme. Můj kamarád totiž na první pohled působil jako dokonalý, čistotný, upravený muž, který neměl nouzi o peníze. A to stejné se dalo říci o jeho ženě. Zkrátka dokonalý pár, který měl společné zájmy i velký smysl pro pořádek. V jejich domě to vždy vypadalo dokonale. Dokonce jsme si s mojí ženou říkali, že snad musí každý den zvát úklidovou firmu, jinak není možné, že u nich člověk nikdy nenašel ani smítko.

Hledal jsem toaletu

V jejich původním domě jsem se vyznal dobře. Tento nový jsme sice společně prošli, ale po pár hodinách jsem měl problém pamatovat si, kde je toaleta. Na chodbě bylo několik stejných dveří a já si myslel, že právě ty třetí zleva jsou správné. Proto jsem sáhl za kliku. Nejenom, že za nimi toaleta nebyla, ale co jsem tam uviděl, mě naprosto šokovalo.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Jejich ložnice byla příšerná

Pokoj, který jsem otevřel, byla jejich ložnice. Tu nám při prohlídce neukázali. To beru jako pochopitelnou věc. Jedná se o opravdu soukromou místnost a málokdo ji chce ukazovat přátelům. Ten hlavní důvod jsem však pochopil ve chvíli, kdy jsem dveře do ložnice omylem otevřel. Chvíli jsem nevěřícně zíral, potom rychle zavřel a vrátil se do obývacího pokoje. Dělal jsem jako by nic. Vše jsem řekl až doma manželce.

Bylo to, jako bych otevřel dveře na skládku

Když jsem to říkal manželce, nemohla uvěřit. V jejich ložnici to vypadalo skoro jako na skládce. Poházené oblečení bych přehlédl, to je běžné. Ale všude se válely krabice od pizzy a jiného jídla z dovážkových služeb, v posteli byly kousky tohoto jídla, fleky od všeho možného. A do toho celkem výrazný zápach. V tu chvíli jsem pochopil, že onen jejich smysl pro pořádek a čistotu je jenom naoko, aby se dělali lepšími.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu našeho čtenáře
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz